Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glennis

Është emri yt Glennis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gulhannaz, Gallenus, Guslenus, Galenos, Gulielmus, Galenus, Guillelmus, Gislenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glenis, Glenys, Glinys, Galenka, Glynnes, Glynnis, Gulnaz, Glynis
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3365 Glennis's në Facebook. Pozicioni #13901
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GlennisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glennis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glennis? Voto për emrin tënd