Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glenis

Është emri yt Glenis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gulhannaz, Gallenus, Guslenus, Galenos, Gulielmus, Galenus, Guillelmus, Gislenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glenys, Glinys, Galenka, Glynnes, Glennis, Glynnis, Gulnaz, Glynis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2920 Glenis's në Facebook. Pozicioni #15525
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GlenisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glenis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glenis? Voto për emrin tënd