Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gladys

Është emri yt Gladys? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Glad
Djem me tinguj të ngjashëm:Gildas, Galtjo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gladis, Gladyce, Gwladys, Goaltje, Gooltje, Goaltsje, Gladies, Guultje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 173 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 117 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 116 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 158 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 156 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105680 Gladys's në Facebook. Pozicioni #910
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga GladysPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gladys? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gladys? Voto për emrin tënd