Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gladis

Është emri yt Gladis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gildas, Galtjo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gladyce, Gwladys, Goaltje, Gooltje, Goaltsje, Gladies, Guultje, Galtsje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5070 Gladis's në Facebook. Pozicioni #10116
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GladisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gladis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gladis? Voto për emrin tënd