Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giorgetta

Është emri yt Giorgetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geraghty, Grkiud, Gikhrist, Gwrgwst, Georget, Gorsedd, Gege Esrha Shadewa, George Scott
Vajza me tinguj të ngjashëm:Georgeta, Georgetta, Georgette, Grozda, Grizida, Géra Judit, Georgitte, Grasita
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Giorgetta's në Facebook. Pozicioni #802698
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiorgettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giorgetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giorgetta? Voto për emrin tënd