Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Georgette

Është emri yt Georgette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Geraghty, Grkiud, Gikhrist, Gwrgwst, Georget, Gorsedd, Gege Esrha Shadewa, George Scott
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giorgetta, Georgeta, Georgetta, Grozda, Grizida, Géra Judit, Georgitte, Grasita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 97 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19265 Georgette's në Facebook. Pozicioni #3482
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga GeorgettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Georgette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Georgette? Voto për emrin tënd