Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gilberto

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gilberto.
Është emri yt Gilberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gilbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Gielbert, Gilbert, Gisilbert, Gilfred, Gualberto, Galfrid, Gilleabart, Gilfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gilberta, Gilberte, Gilbarta, Gisilberhta
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23565 Gilberto's në Facebook. Pozicioni #2994
Kategoritë:Emra italiane - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga GilbertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gilberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gilberto? Voto për emrin tënd