Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gilberte

Është emri yt Gilberte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gilbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Gilberto, Gielbert, Gilbert, Gisilbert, Gilfred, Gualberto, Galfrid, Gilleabart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gilberta, Gilbarta, Gisilberhta
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 990 Gilberte's në Facebook. Pozicioni #34425
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GilbertePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gilberte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gilberte? Voto për emrin tënd