Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gianluigi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gianluigi.
Është emri yt Gianluigi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianluca, Geni Luiz, Gemmulus, Gunlaug, Gunnlaug, Gianlucca, Gian Luca, Gian-Luca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gina Alexia, Gomulka, Giannelize, Genilza, Giannelys, Gian Luigi, Ginaliza, Gwen Alysia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1220 Gianluigi's në Facebook. Pozicioni #29592
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GianluigiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianluigi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianluigi? Voto për emrin tënd