Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gianluca

Është emri yt Gianluca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianluigi, Geni Luiz, Gemmulus, Gunlaug, Gunnlaug, Gianlucca, Gian Luca, Gian-Luca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gina Alexia, Gomulka, Giannelize, Genilza, Giannelys, Gian Luigi, Ginaliza, Gwen Alysia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7515 Gianluca's në Facebook. Pozicioni #7382
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga GianlucaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianluca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianluca? Voto për emrin tënd