Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gervas

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gervas.
Është emri yt Gervas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gervasio, Gervaso, Gervais, Gervase, Garbhach, Gervaas, Gervasius, Gervaise
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geyrvais
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Gervas's në Facebook. Pozicioni #164664
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga GervasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gervas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gervas? Voto për emrin tënd