Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gervaise

Është emri yt Gervaise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gervaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Gervas, Gervasio, Gervaso, Gervais, Gervase, Garbhach, Gervaas, Gervasius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geyrvais
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Gervaise's në Facebook. Pozicioni #81738
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GervaisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gervaise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gervaise? Voto për emrin tënd