Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerlisa

Është emri yt Gerlisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerlach, Gorlois, Gerlak, Gerlachus, Gerlich, Geerlach, Geerlig, Geerlag
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlise, Gerlies, Gerlieke, Geerlize, Gerlize, Gerlice, Gerlieze, Girlessa
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Gerlisa's në Facebook. Pozicioni #182600
Kategoritë:
Komente nga GerlisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlisa? Voto për emrin tënd