Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerlach

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerlach.
Është emri yt Gerlach? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Geerlach, Geerlag, Geerlig, Gerlachus, Gerlich
Djem me tinguj të ngjashëm:Gorlois, Gerlak, Gerlachus, Gerlich, Geerlach, Geerlig, Geerlag, Gerlacus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlisa, Gerlise, Gerlies, Gerlieke, Geerlize, Gerlize, Gerlice, Gerlieze
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Gerlach's në Facebook. Pozicioni #520649
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GerlachPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlach? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlach? Voto për emrin tënd