Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geraint

Është emri yt Geraint? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerontios
Djem me tinguj të ngjashëm:Granit, Grand, Grant, Garnett, Garnet, Germt, Gernot, Graent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garnetta, Germund, Ground, Gurmet, Gerrinda, Girinda, Garnette, Gernanda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3235 Geraint's në Facebook. Pozicioni #14334
Kategoritë:
Komente nga GeraintPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geraint? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geraint? Voto për emrin tënd