Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Garnetta

Është emri yt Garnetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Granit, Grand, Grant, Garnett, Garnet, Germt, Gernot, Graent
Vajza me tinguj të ngjashëm:Germund, Ground, Gerrinda, Gurmet, Girinda, Garnette, Gernanda, Gjermund
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Garnetta's në Facebook. Pozicioni #76334
Kategoritë:
Komente nga GarnettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Garnetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Garnetta? Voto për emrin tënd