Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gamze

Është emri yt Gamze? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gomez, Ganesh, Ganesha, Gia Hùng, Genes, Gia Hoàng, Gosewinus, Genc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genisa, Gonca, Genica, Genji, Genis, Ginessa, Ganga, Gangga
Vlerësimi:
4/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6045 Gamze's në Facebook. Pozicioni #8801
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga GamzePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gamze? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gamze? Voto për emrin tënd