Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fritzie

Është emri yt Fritzie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fritz, Frits, Fridus, Fritske, Firdus, Firdos, Fridse, Fritschi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortesa, Ferdeze, Fritzi, Fardoos, Frytskje, Freydis, Fridikehh, Freidys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4580 Fritzie's në Facebook. Pozicioni #10908
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FritziePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fritzie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fritzie? Voto për emrin tënd