Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franzen

Është emri yt Franzen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:franz
Djem me tinguj të ngjashëm:Fremijn, Franciny, Firmijn, Fransen, Frank-Jan, Frankwin, Franja Kusuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francenia, Fransien, Francine, Frenjhcenia, Fransina, Francene, Francina, Fransisna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Franzen's në Facebook. Pozicioni #96143
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FranzenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franzen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franzen? Voto për emrin tënd