Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Francenia

Është emri yt Francenia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franzen, Fremijn, Franciny, Firmijn, Fransen, Frank-Jan, Frankwin, Franja Kusuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fransien, Francine, Frenjhcenia, Fransina, Francene, Francina, Fransisna, Formijna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Francenia's në Facebook. Pozicioni #237539
Kategoritë:
Komente nga FranceniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francenia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francenia? Voto për emrin tënd