Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fonda

Është emri yt Fonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fando, Fandy, Foenda, Fandi, Fennit, Fabiant, Finnidy, Finando
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fiammetta, Femida, Finette, Funda, Fiametta, Fondea, Fianait, Finetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5295 Fonda's në Facebook. Pozicioni #9783
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fonda? Voto për emrin tënd