Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fiammetta

Është emri yt Fiammetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fando, Fandy, Foenda, Fandi, Fennit, Fabiant, Finnidy, Finando
Vajza me tinguj të ngjashëm:Femida, Fonda, Finette, Funda, Fiametta, Fondea, Fianait, Finetta
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Fiammetta's në Facebook. Pozicioni #80760
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga FiammettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fiammetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fiammetta? Voto për emrin tënd