Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florenza

Është emri yt Florenza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Florencio, Florens, Florianus, Florenz, Florenzo, Florinus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florencia, Florence, Florance, Florineke, Flaurence, Florensia, Florenzia, Fleur Renske
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Florenza's në Facebook. Pozicioni #164757
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga FlorenzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florenza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florenza? Voto për emrin tënd