Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florence

Është emri yt Florence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Florencio, Florens, Florianus, Florenz, Florenzo, Florinus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florenza, Florencia, Florance, Florineke, Flaurence, Florensia, Florenzia, Fleur Renske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 97805 Florence's në Facebook. Pozicioni #966
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga FlorencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florence? Voto për emrin tënd