Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evert

Është emri yt Evert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Everhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eberhard, Everett, Eberhardt, Everardo, Everard, Everhard, Everd, Everette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eberta, Everarda, Everarde, Eibertha, Eibartha, Everrette, Ephratah, Eberth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3550 Evert's në Facebook. Pozicioni #13356
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga EvertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evert? Voto për emrin tënd