Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Everardo

Është emri yt Everardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Everhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eberhard, Everett, Eberhardt, Evert, Everard, Everhard, Everd, Everette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eberta, Everarda, Everarde, Eibertha, Eibartha, Everrette, Ephratah, Eberth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2905 Everardo's në Facebook. Pozicioni #15590
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga EverardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Everardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Everardo? Voto për emrin tënd