Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eudald

Është emri yt Eudald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edwald, Edwaldo, Etlelooaat, Eadweald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ethelda, Edelaid, Euthalta, Ethelde
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Eudald's në Facebook. Pozicioni #1222207
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga EudaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eudald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eudald? Voto për emrin tënd