Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ethelda

Është emri yt Ethelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edwald, Edwaldo, Etlelooaat, Eudald, Eadweald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edelaid, Euthalta, Ethelde
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Ethelda's në Facebook. Pozicioni #182855
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EtheldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ethelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ethelda? Voto për emrin tënd