Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Etzel

Është emri yt Etzel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Edsel
Djem me tinguj të ngjashëm:Edsel, Edxel, Eadsele, Edjal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edcel, Edagül, Edicleia, Ediclea
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Etzel's në Facebook. Pozicioni #129602
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EtzelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etzel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etzel? Voto për emrin tënd