Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edsel

Është emri yt Edsel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Etzel
Djem me tinguj të ngjashëm:Etzel, Edxel, Eadsele, Edjal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edcel, Edagül, Edicleia, Ediclea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7525 Edsel's në Facebook. Pozicioni #7372
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga EdselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edsel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edsel? Voto për emrin tënd