Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esmund

Është emri yt Esmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egmont, Esmond, Eakant, Eknath, Ekaanta, Egmund, Egmond, Eko Junianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ekanta, Egonda, Esneda, Essyned, Ekantha, Esnedy
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Esmund's në Facebook. Pozicioni #251139
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EsmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esmund? Voto për emrin tënd