Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egmont

Është emri yt Egmont? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Egmond
Djem me tinguj të ngjashëm:Esmond, Esmund, Eakant, Eknath, Ekaanta, Egmund, Egmond, Eko Junianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ekanta, Egonda, Esneda, Essyned, Ekantha, Esnedy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Egmont's në Facebook. Pozicioni #123988
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EgmontPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egmont? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egmont? Voto për emrin tënd