Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ertan

Është emri yt Ertan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdin, Erdmann, Erdem, Erdan, Erden, Euryton, Erdinç, Erdenne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erdona, Eridania, Euwerdina
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1850 Ertan's në Facebook. Pozicioni #21793
Kategoritë:Popullore turk emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga ErtanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ertan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ertan? Voto për emrin tënd