Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erdan

Është emri yt Erdan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdin, Ertan, Erdmann, Erdem, Erden, Euryton, Erdinç, Erdenne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erdona, Eridania, Euwerdina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Erdan's në Facebook. Pozicioni #121294
Kategoritë: - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga ErdanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erdan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erdan? Voto për emrin tënd