Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elzira

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elzira.
Është emri yt Elzira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elgar, Eliazar, Elger, Elazar, Eliëzer, Elicar, Eligere, Elazaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elahjero, Elzara, Elsra, Elcicrê, Eliezer, Elisar, Ela Zara, Eliza Soraya
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Elzira's në Facebook. Pozicioni #266672
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga ElziraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elzira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elzira? Voto për emrin tënd