Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elgar

Është emri yt Elgar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elger
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliazar, Elger, Elazar, Eliëzer, Elicar, Eligere, Elazaro, Eleazar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elzira, Elahjero, Elzara, Elsra, Elcicrê, Eliezer, Elisar, Ela Zara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Elgar's në Facebook. Pozicioni #76369
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ElgarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elgar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elgar? Voto për emrin tënd