Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eldur

Është emri yt Eldur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldar, Elidyr, Elder, Elidure, Elidor, Eleder, Eleuthère, Eleuterio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eldri, Elettra, Eldora, Eleadora, Eleutheria, Eldher, Élder
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Eldur's në Facebook. Pozicioni #3616036
Kategoritë:
Komente nga EldurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eldur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eldur? Voto për emrin tënd