Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elder

Është emri yt Elder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aldert
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldar, Elidyr, Elidure, Elidor, Eldur, Eleder, Eleuthère, Eleuterio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eldri, Elettra, Eldora, Eleadora, Eleutheria, Eldher, Élder
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4460 Elder's në Facebook. Pozicioni #11149
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga ElderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elder? Voto për emrin tënd