Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egidijus

Është emri yt Egidijus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ekaitz, Eustis, Egidius, Estaquio, Eustachios, Estachio, Egidiusz, Eustathes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estuko, Esteysi, Eustasia, Estioco, Eustacia, Ektsje, Eustochia, Eustachia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1010 Egidijus's në Facebook. Pozicioni #33944
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga EgidijusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egidijus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egidijus? Voto për emrin tënd