Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egidius

Është emri yt Egidius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aegidius
Variante:Giel
Djem me tinguj të ngjashëm:Ekaitz, Eustis, Estaquio, Eustachios, Estachio, Egidiusz, Eustathes, Eustaquio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estuko, Esteysi, Eustasia, Estioco, Eustacia, Ektsje, Eustochia, Eustachia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Egidius's në Facebook. Pozicioni #330980
Kategoritë:Emrat Holandez - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga EgidiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egidius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egidius? Voto për emrin tënd