Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edlyn

Është emri yt Edlyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edlym, Eadlyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ediline, Edlynn, Edelina, Edlen, Edaline, Edeline, Eathelyn, Eadlin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6430 Edlyn's në Facebook. Pozicioni #8379
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EdlynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edlyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edlyn? Voto për emrin tënd