Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edelina

Është emri yt Edelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edlym, Eadlyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ediline, Edlynn, Edlyn, Edaline, Edlen, Edeline, Eathelyn, Eadlin
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Edelina's në Facebook. Pozicioni #66376
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EdelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edelina? Voto për emrin tënd