Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dulcinea

Është emri yt Dulcinea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dulcia
Djem me tinguj të ngjashëm:Delson, Delsean, Delsin, Doulyazan, Dilocan, Delsyn, Dilson, Dailson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilkasha Azma, Delcine, Dulcinia, Deljana, Dulcina, Dilkan, Dulcineia, Dlaijna
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 510 Dulcinea's në Facebook. Pozicioni #55765
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DulcineaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dulcinea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dulcinea? Voto për emrin tënd