Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dulcina

Është emri yt Dulcina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delson, Delsean, Delsin, Doulyazan, Dilocan, Delsyn, Dilson, Dailson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilkasha Azma, Delcine, Dulcinia, Deljana, Dilkan, Dulcinea, Dulcineia, Dlaijna
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Dulcina's në Facebook. Pozicioni #155238
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DulcinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dulcina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dulcina? Voto për emrin tënd