Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dilpreet

Është emri yt Dilpreet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delbert, Dealbeorht, Dilbert, Dalbert, Dealbert, Dilip Barde, Diel Lepriet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilvert, Diel Verde
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3885 Dilpreet's në Facebook. Pozicioni #12451
Kategoritë:Popullore italian emrat boy
Komente nga DilpreetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilpreet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilpreet? Voto për emrin tënd