Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delbert

Është emri yt Delbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalbrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Dealbeorht, Dilbert, Dalbert, Dealbert, Dilip Barde, Diel Lepriet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilpreet, Dilvert, Diel Verde
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9325 Delbert's në Facebook. Pozicioni #6233
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga DelbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delbert? Voto për emrin tënd