Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dilanur

Është emri yt Dilanur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delmar, Delmer, Dilmar, Delmore, Delmor, Dalimir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delmira, Delmara, Delmare, Dalmar, Dalinyer, Dylana-Maria, Dilmer, Dia Lamar
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Dilanur's në Facebook. Pozicioni #821842
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga DilanurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilanur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilanur? Voto për emrin tënd