Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delmira

Është emri yt Delmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delmar, Delmer, Dilmar, Delmore, Delmor, Dalimir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delmara, Dilanur, Delmare, Dalmar, Dalinyer, Dylana-Maria, Dilmer, Dia Lamar
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Delmira's në Facebook. Pozicioni #97737
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga DelmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delmira? Voto për emrin tënd