Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dilans

Është emri yt Dilans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Delmas, Dahlonega, Delancy, Dalencio, Duy Long, Dilanijo, Delinus, Dylenzo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilnoza, Dalinique, Delmis, Delling, Dalianys, Dwi Wulaningsih, Deliannys, Dileimys
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga DilansPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilans? Voto për emrin tënd