Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Delmas

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Delmas.
Është emri yt Delmas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dahlonega, Delancy, Dilans, Dalencio, Duy Long, Dilanijo, Delinus, Dylenzo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilnoza, Dalinique, Delmis, Delling, Dalianys, Dwi Wulaningsih, Deliannys, Dileimys
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Delmas's në Facebook. Pozicioni #52414
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga DelmasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delmas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delmas? Voto për emrin tënd